UIkit Grid Layouts (1.0.1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Center
he: מרכז

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: Medium
he: בינוני

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Primary
he: ראשי

en: Secondary
he: משני
