UIkit Grid Layouts (1.0.1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Center
hi: मध्य

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Small
hi: छोटा

en: Large
hi: बढा

en: Medium
hi: माध्यम

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं
