UIkit Grid Layouts (1.0.1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Center
hr: Centar

en: Default
hr: Zadano

en: Small
hr: Mala

en: Large
hr: Velika

en: Medium
hr: Srednji

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni
