UIkit Grid Layouts (1.0.1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Center
hu: Középen

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Small
hu: Kicsi

en: Large
hu: Nagy

en: Medium
hu: Közepes

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: No limit
hu: Nincs korlát

en: -None-
hu: -Nincs-

en: Primary
hu: Elsődleges

en: Secondary
hu: Másodlagos

en: Muted
hu: Némított
