UIkit Grid Layouts (1.0.1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Center
id: Tengah

en: Default
id: Bawaan

en: Small
id: Kecil

en: Large
id: Besar

en: Medium
id: Sedang

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: Secondary
id: Sekunder

en: Muted
id: Meredam
