UIkit Grid Layouts (1.0.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Center
is: Miðja

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Medium
is: Miðlungs

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri
