UIkit Grid Layouts (1.0.1) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Center
it: Centro

en: Default
it: Predefinito

en: Small
it: Piccolo

en: Large
it: Grande

en: Medium
it: Medio

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: No limit
it: Nessun limite

en: Container width
it: Larghezza contenitore

en: Primary
it: Primario

en: Secondary
it: Secondario
