UIkit Grid Layouts (1.0.1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Center
ja: 中央

en: Default
ja: デフォルト

en: Small
ja: 小

en: Large
ja: 大

en: Medium
ja: 中程度

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: No limit
ja: 無制限

en: Muted
ja: ミュート
