UIkit Grid Layouts (1.0.1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Default
jv: Gawan

en: Small
jv: Cilik

en: Large
jv: Gedhe

en: Medium
jv: Sedheng

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen
