UIkit Grid Layouts (1.0.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Small
ka: პატარა

en: Large
ka: დიდი

en: Medium
ka: საშუალო

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ
