UIkit Grid Layouts (1.0.1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Center
km: កណ្តាល

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ

en: Medium
km: មធ្យម

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ
