UIkit Grid Layouts (1.0.1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Center
kn: ಕೇಂದ್ರ (ತೆಗೆದುಹಾಕಲ್ಪಟ್ಟಿದೆ)

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Small
kn: ಚಿಕ್ಕದಾದ

en: Large
kn: ದೊಡ್ಡದಾದ

en: Medium
kn: ಮಧ್ಯಮ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Primary
kn: ಪ್ರಾಥಮಿಕ
