UIkit Grid Layouts (1.0.1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Small
ku: بچووک

en: Large
ku: گەورە

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست
