UIkit Grid Layouts (1.0.1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Center
lv: Centrēt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Medium
lv: Vidējs

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi
