UIkit Grid Layouts (1.0.1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Center
my: ဗဟို

en: Small
my: အသေး

en: Large
my: အကြီး

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ
