UIkit Grid Layouts (1.0.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Center
ne: केन्द्र

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Medium
ne: माध्यम

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ
