UIkit Grid Layouts (1.0.1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Default
nl: Standaard

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: No limit
nl: Geen limiet

en: -None-
nl: -Geen-

en: Primary
nl: Primair

en: Secondary
nl: Secundair

en: Muted
nl: Gedempt
