UIkit Grid Layouts (1.0.1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Center
oc: Centre

en: Default
oc: Per defaut

en: Small
oc: Pichon

en: Large
oc: Grand

en: Medium
oc: Mejan

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Primary
oc: Primaire

en: Secondary
oc: Secondaire
