UIkit Grid Layouts (1.0.1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Center
pl: Środek

en: Default
pl: Domyślny

en: Small
pl: Małe

en: Large
pl: Duże

en: Medium
pl: Średnie

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: No limit
pl: Brak limitu

en: -None-
pl: - Brak -

en: Primary
pl: Główny

en: Secondary
pl: Drugorzędny

en: Muted
pl: Wyciszone
