UIkit Grid Layouts (1.0.1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Center
ps: منځ

en: Default
ps: تلواله

en: Medium
ps: منځنى

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی
