UIkit Grid Layouts (1.0.1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Center
pt: Centrar

en: Default
pt: Predefinido

en: Medium
pt: Médio

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita
