UIkit Grid Layouts (1.0.1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Center
ro: Centru

en: Default
ro: Implicit

en: Small
ro: Mic

en: Large
ro: Mare

en: Medium
ro: Mediu

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta
