UIkit Grid Layouts (1.0.1) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Center
ru: Центр

en: Default
ru: По умолчанию

en: Small
ru: Маленький

en: Large
ru: Большой

en: Medium
ru: Средний

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: No limit
ru: Без ограничения

en: Container width
ru: Ширина контейнера

en: Primary
ru: Первичный

en: Secondary
ru: Вторичный

en: Muted
ru: Заглушен
