UIkit Grid Layouts (1.0.1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Center
sk: Na stred

en: Default
sk: Predvolené

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Medium
sk: Stredná

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: No limit
sk: Bez limitu

en: Primary
sk: Primárny
