UIkit Grid Layouts (1.0.1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Center
sv: Centrerad

en: Default
sv: Förvald

en: Small
sv: Liten

en: Large
sv: Stor

en: Medium
sv: Mellan

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: -None-
sv: -Ingen-

en: Primary
sv: Primär

en: Secondary
sv: Sekundär
