UIkit Grid Layouts (1.0.1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Center
ta: மையம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Small
ta: சிறியது

en: Large
ta: பெரியது

en: Medium
ta: தகுந்த

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது
