UIkit Grid Layouts (1.0.1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Center
tr: Merkez

en: Default
tr: Varsayılan

en: Small
tr: Küçük

en: Large
tr: Büyük

en: Medium
tr: Orta

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Primary
tr: Birincil

en: Secondary
tr: İkincil

en: Muted
tr: Sessiz
