UIkit Grid Layouts (1.0.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Medium
ug: ئوتتۇراھال

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش
