UIkit Grid Layouts (1.0.1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Center
uk: По центру

en: Default
uk: Базово

en: Small
uk: Мале

en: Large
uk: Велике

en: Medium
uk: Середній

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: No limit
uk: Необмежено

en: -None-
uk: -Немає-

en: Primary
uk: Основні

en: Secondary
uk: Вторинне

en: Muted
uk: Приглушено
