UIkit Grid Layouts (1.0.1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Center
vi: Giữa

en: Default
vi: Mặc định

en: Small
vi: Nhỏ

en: Large
vi: Rộng

en: Medium
vi: Vừa

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Primary
vi: Chính

en: Secondary
vi: Phụ
