UIkit Iconpicker (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Type
be: Тып

en: Default
be: Прадвызначана

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Widget settings
be: Наладкі віджэту

en: About
be: Аб

en: Placeholder
be: Запаўняльнік
