UIkit Iconpicker (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Type
et: Liik

en: Default
et: Vaikimisi

en: Custom
et: Kohandatud

en: About
et: Programmist

en: Formatter settings
et: Vormindaja seaded

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
et: Tekst mida kuvatakse välja sees kuni väärtust hakatakse sisestama. Seda vihjet kasutatakse näiteväärtusena või lühikirjeldusena oodatud formaadist.
