UIkit Iconpicker (8.x-1.0-beta4) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Widget settings
nl: Widget instellingen

en: About
nl: Over

en: Icon size
nl: Pictogramgrootte

en: Placeholder
nl: Plaatshouder

en: Formatter settings
nl: Instellingen van opmaakhulpmiddel

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
nl: Tekst wordt getoond in het veld, tot er een waarde wordt ingevoerd. Deze aanwijzing is gewoonlijk een voorbeeldwaarde of een korte beschrijving van de verwachte opmaak.

en: Placeholder: @placeholder
nl: Plaatshouder: @placeholder
