UIkit Image Formatter (8.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Navigation
lt: Navigacija

en: About
lt: Apie

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Content image style: @style
lt: Turinio paveiksliuko stilius: @style

en: Content image style: Original image
lt: Turinio paveiksliuko stilius: Originalus paveiksliukas

en: Image style for content
lt: Paveiksliuko stilius kuris bus naudojamas turinyje.
