UIkit Image Formatter (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: default
mn: Үндсэн

en: Small
mn: Жижиг

en: Large
mn: Том

en: Medium
mn: Дундаж

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд
