UIkit Image Formatter (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: default
ro: implicit

en: Small
ro: Mic

en: Large
ro: Mare

en: Medium
ro: Mediu

en: Navigation
ro: Navigator

en: About
ro: Despre

en: None (original image)
ro: Nimic (imagine originală)
