UIkit Image Formatter (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: default
vi: mặc định

en: Small
vi: Nhỏ

en: Large
vi: Rộng

en: Medium
vi: Vừa

en: Navigation
vi: Điều hướng

en: About
vi: Giới thiệu

en: Primary
vi: Chính

en: Slideshow settings
vi: Thiết lập chiếu ảnh

en: Secondary
vi: Phụ

en: None (original image)
vi: Không (ảnh gốc)
