UIkit Image Formatter (8.x-1.1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: default
cy: rhagosod

en: Small
cy: Bach

en: Large
cy: Mawr

en: Medium
cy: Canolig

en: Navigation
cy: Mordwyo
