UIkit Image Formatter (8.x-1.1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Small
my: အသေး

en: Large
my: အကြီး

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: Navigation
my: သွားလာရန်

en: About
my: အကြောင်း
