UIkit Image Formatter (8.x-1.10) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: default
ca: predeterminat

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: Medium
ca: Mitjana

en: Navigation
ca: Navegació

en: About
ca: Detalls

en: Primary
ca: Primari

en: Secondary
ca: Secundari

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)
