UIkit Image Formatter (8.x-1.10) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: default
hr: Zadano

en: Small
hr: Mala

en: Large
hr: Velika

en: Medium
hr: Srednji

en: Navigation
hr: Navigacija

en: About
hr: Opis

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)
