UIkit Image Formatter (8.x-1.10) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Small
fa: کوچک

en: Large
fa: بزرگ

en: Medium
fa: متوسط

en: Navigation
fa: پیمایش

en: About
fa: درباره

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)
