UIkit Image Formatter (8.x-1.10) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Small
th: เล็ก

en: Large
th: ใหญ่

en: Medium
th: ปานกลาง

en: Navigation
th: นำทาง

en: About
th: เกี่ยวกับ
