UIkit Image Formatter (8.x-1.11) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: default
gu: મૂળભૂત

en: Small
gu: નાનું

en: Large
gu: મોટું

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: About
gu: વિશે
