UIkit Image Formatter (8.x-1.11) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: default
kn: ಪೂರ್ವನಿಯೋಜಿತ

en: Small
kn: ಚಿಕ್ಕದಾದ

en: Large
kn: ದೊಡ್ಡದಾದ

en: Medium
kn: ಮಧ್ಯಮ

en: Navigation
kn: ಸಂಚಾರ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Primary
kn: ಪ್ರಾಥಮಿಕ
