UIkit Image Formatter (8.x-1.2) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: default
ru: по умолчанию

en: Small
ru: Маленький

en: Large
ru: Большой

en: Medium
ru: Средний

en: Navigation
ru: Навигация

en: scale
ru: масштаб

en: Content display
ru: Содержимое

en: About
ru: Информация

en: slide
ru: слайд

en: Primary
ru: Первичный

en: Slideshow settings
ru: Настройки слайд-шоу

en: Secondary
ru: Вторичный

en: None (original image)
ru: Нет (оригинальное изображение)

en: Content image style: @style
ru: Стиль содержимого изображения

en: Content image style: Original image
ru: Стиль изображения: Оригинальное изображение
