UIkit Image Formatter (8.x-1.3) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: default
fi: oletus

en: Small
fi: Pieni

en: Large
fi: Suuri

en: Medium
fi: Keskiverto

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: About
fi: Tietoja

en: Primary
fi: Ensisijainen

en: Slideshow settings
fi: Diaesityksen asetukset

en: Secondary
fi: Toissijainen

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)
