UIkit Image Formatter (8.x-1.4) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: default
ar: المبدئي

en: Small
ar: صغير

en: Large
ar: كبير

en: Medium
ar: متوسط

en: Navigation
ar: الإبحار

en: About
ar: حول

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)
