UIkit Image Formatter (8.x-1.5) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: default
da: standard

en: Small
da: Lille

en: Large
da: Stor

en: About
da: Om

en: Primary
da: Primær

en: Slideshow settings
da: Indstillinger for slideshow

en: Secondary
da: Sekundær

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)
