UIkit Image Formatter (8.x-1.5) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: default
sk: predvolené

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Medium
sk: Stredná

en: Navigation
sk: Navigácia

en: About
sk: Informácie o

en: Primary
sk: Primárny

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)
